تبلیغات
ســـــوت پــــایـــان 88 - اینجا ایران است باور کنید+تصاویری دلخراش

اینجا ایران است باور کنید+تصاویری دلخراش

چه کسی پاسخ می دهد؟
تصاویری تلخ تلخ تلخ از بازی دیروز پرسپولیس؛ ناراحتی قلبی دارید نبینید!
لطفا مسئولین سازمان لیگ و مسئولان استانی در خوزستان پاسخ‌گوی این افتضاح فوتبالی باشند.

با وجود این که اغلب اهالی فوتبال هشدار داده بودند ورزشگاه تختی گنجایش لازم برای میزبانی بازی استقلال اهواز و پرسپولیس را ندارد و تامین امنیت بازیکنان پرسپولیس در این ورزشگاه سخت است، با اصرار مسئولان بازی در این ورزشگاه کوچک برگزار شد و چیزی نمانده بود بازیکنان پرسپولیس زیر پرتاب سنگ و پاره آجر صدمه ببینند.

 

پرسپولیس این بازی را با 2 گل جری بنستون برد اما شانس آورد که در اهواز نمرد! بی شک مقصر این شرایط همان مسئولانی هستند که بدون کار کارشناسی گفتند بازی باید در تختی برگزار شود.

 

مرور اتفاقات تلخ ورزشگاه تختی اهواز ثابت می کند چقدر از دنیای حرفه ای ها و فوتبال روز عقب هستیم. ما فقط می خواهیم بازی ها را برگزار کنیم.

 

در هر صورت اتفاقات تلخ سوم اردیبهشت سال نود و پنج در اهواز، این پتانسیل را دارد تا در تقویم تاریخ فوتبال ایران ثبت شود. بی‌مسئولیتی و سهل‌انگاری مسئولان تامین امنیت در استان خوزستان و شهر اهواز در این حادثه کاملا مشهود بود.

 

حاشیه‌های عجیب در این بازی باعث شد تا بسیاری از تماشاگران، با سرهایی شکسته و خون آلود از ورشگاه خارج شوند. آیا تماشای یک دیدار فوتبال ارزش جان یک انسان را دارد؟

 

لطفا مسئولین سازمان لیگ و مسئولان استانی در خوزستان پاسخ‌گوی این تصویر و تصاویر تلخ منتشرنشده دیگر باشند.