تبلیغات
ســـــوت پــــایـــان 88 - اعتراف حاج رضایی در مورد کشتن اولادی

اعتراف حاج رضایی در مورد کشتن اولادی

حاج‌رضایی:
خدا همه ما را ببخشد، با "اولادی" خوب تا نکردیم
کارشناس فوتبال ایران با اشاره را درگذشت ناگهانی مهرداد اولادی، گفت: سیاه‌ترین و تلخ‌ترین روز پدر را سپری کردم.

    امیر حاج‌رضایی درباره درگذشت مهرداد اولادی گفت: روز گذشته وقتی دوستان و آشنایان برای تبریک روز پدر با من تماس می‌گرفتند به سختی می توانستم خودم را کنترل کنم و آنها نمی‌دانستند بر من چه می‌گذرد. این سیاه‌ترین و تلخ‌ترین روز پدر برای من بود و نمی‌دانم این اندوه را چگونه می‌توان فراموش کرد.  از روز سه شنبه دلم آشوب دارد و این اتفاق را نمی‌توانم فراموش کنم. دل من مدام پیش پدر اولادی است و شاید هیچ کس نداند که او چه می‌کشد.

وی ادامه داد: وقتی اولادی با برخی از انتخاب‌های اشتباه افول کرد ما با او بد تا کردیم، از من که کارشناس هستم بگیرید تا رسانه‌ها و دیگران. مگر یک جوان 25 ساله چقدر تحمل دارد؟ من نمی‌خواهم مرگ او را به این حرف‌ها ربط بدهم ولی قبلاً هم چنین کارهایی کرده‌ایم و در آینده نیز خواهیم کرد. آیا این اتفاقات می‌تواند ما را تکان بدهد، تجربه می‌گوید خیر.

این کارشناس فوتبال ایران عنوان کرد: به قول ابتهاج که می‌گوید «از باغ جهان بلبل شیرین نفسی رفت»، ما دیگر نمی‌توانیم کاری انجام دهیم و الان که این حرف‌ها را می‌زنم خیلی بهم ریخته‌ام و دلم آشوب دارد. آدم‌ها مثل هم نمی‌شکنند، یک نفر از وسط نصف می‌شود و یک نفر تکه تکه می‌شود. نمی‌دانم پدر مهرداد چطور شکسته و دردی که او دارد توصیف ناپذیر است.

حاج‌رضایی گفت: خیلی چیزها مثل ورزش، هنر، سینما و ... طولانی است اما عمر کوتاه است و زندگی و مرگ معلم‌های خوبی هستند. اینکه می‌گویند مرگ حق است یک جمله کلیشه‌ای است و این اتفاق تلخ حق یک جوان 30 ساله نیست که به خیلی از آرزوهایش نرسد. خدا ما را ببخشد که به اولادی تاختیم.