تبلیغات
ســـــوت پــــایـــان 88 - تنبیه مظلومی توسط

تنبیه مظلومی توسط

مظلومی: اشتباه كردیم و تنبیه شدیم / هواداران ما را ببخشند
سرمربی استقلال پس از شكست تیمش برابر پرسپولیس از هواداران عذرخواهی كرد.

، پرویز مظلومی در پایان دیدار مقابل پرسپولیس و شکست آبی ها اظهار داشت: فکر می کنم بازی خیلی خوب و تهاجمی از جانب دو تیم بود و گل اول بازی برنامه های ما را به هم زد.

 
وی افزود: دو موقعیت مناسب داشتیم تا بازی را مساوی کنیم اما در برگشت همان توپ گل دوم را خوردیم. اشتباهات زیاد و فاحشی داشتیم به خصوص روی گل های دوم و چهارم که ما را تنبیه کرد. در گل چهارم حریف با ما دو به تک شد. از هواداران عذرخواهی می کنم. با توجه به کمبودها تمام تلاش خود را کردیم اما موفق نشدیم. به حریف هم تبریک می گویم. مردم هم فکر می کنم از بازی لذت بردند.
 
سرمربی استقلال اذعان داشت: تیمی که در چنین بازی بزرگی دو موقعیت آنچنانی را از دست می دهد شرایطش سخت می شود. ما بازی را 2-4-4 شروع کردیم اما مصدومیت شیحی شرایط ما را تغییر داد. به هر حال بازی با این شرایط کار سختی است.  
 
وی درباره اینکه چرا تیمش این شکست را پذیرا شد  خاطرنشان کرد: حتما مشکل داشتیم که به این شرایط دچار شدیم. از دست دادن بازیکن خوبی چون روزبه چشمی و همچنین غیبت کریمی دست ما را برای تغییر بسته نگه داشت. اما حتما با برنامه بودیم که 25 هفته در صدر بودیم. در هر حال 5 هفته مانده و ما تلاشمان را خواهیم کرد.  
 
مظلومی گفت: در هر صورت بازیکنان بازی قابل قبولی را بچه ها انجام دادند و حتی موقعیت های ما بیشتر بود اما آن ها بهتر استفاده کردند. ما هنوز چیزی را از دست نداده ایم. درست است که یک بازی بزرگ را که هواداران روی آن حساب می کنند را باختیم اما سعی می کنیم از نظر روحی تیم را به شرایط عادی برگردانیم.
 
سرمربی استقلال در این باره که فکر می کند آیا در فصل بعد هم در تیم می ماند،اذعان داشت: ما فعلا به این 4 بازی و فینال حذفی فکر می کنیم و در تلاش هستیم که به وعده خود به هواداران عمل کنیم.
 
وی درباره این که خودش خالق عدد 4 بود و الان 4 گل خورده، بیان داشت: من 4 بار در دربی بردم و حالا یک بار هم باختم. در بازی رفت دفاع های ما اشتباهی نداشتند. در گل اول مدافعان ما ریباند را نیامدند و همچنین در گل دوم مجیدی دفع اشتباه داشت. سلسله اشتباهات ما سبب شد که مجازات شویم و حریف از تک موقعیت های خود استفاده کرد.
 
مظلومی در خاتمه درباره بی برنامگی استقلال در جبران گل خاطرنشان کرد: ما هم موقعیت داشتیم. پس از گل پرسپولیس توپ ما از روی خط دروازه بیرون آمد. ما تمرینات خوبی داشتیم اما فکر نمی کردیم اشتباهاتی این گونه بچه گانه داشته باشیم. در دربی بزرگ تهران، این گونه گل خوردن ضربات سنگینی به تیم وارد می کند. در نیمه دوم ما 2-2 شدیم اما بچه ها عصبی بودند و نتوانستند آن گونه که باید عمل کنند.