تبلیغات
ســـــوت پــــایـــان 88 - خداحافظ کاپیتان...

خداحافظ کاپیتان...

هادی نوروزی درگذشت؛
گزارش کامل وضعیت درگذشت هادی نوروزی/ مکان و زمان تشییع "کاپیتان پرسپولیس" / واکنش بزرگان فوتبال
کاپیتان تیم پرسپولیس به دلیل سکته قلبی در ساعت 4 صبح امروز به بیمارستان آتیه منتقل شد؛ اما متاسفانه این بازیکن جان خود را از دست داد تا شوک بزرگی را به جامعه فوتبال و هوادارن این تیم وارد کند و تیم و هوادارانش را در میانه فصل تنها بگذارد.* و ناگهان کاپیتان رفت
هادی نوروزی متولد 28 تیر ماه 1364 در بابل بود. این مهاجم سابقه بازی در تیم های داماش ایرانیان، پرسپولیس و نفت تهران را در کارنامه داشت. وی این فصل نیز برای سرخ پوشان تهرانی توپ می زند که سحرگاه ۹ مهر ماه ۹۴ بر اثر ایست قلبی درگذشت.نوروزی در سال های 79 تا 83 در تیم های پایه پرسپولیس توپ زد. وی در پایان این سال راهی پاسارگاد شد و یک فصل در آن بازی کرد تا نگاه های را به خود جلب کند. همین نیز باعث شد تا در سال 85 سر از تیم فجر شهید سپاسی درآورد.
او سپس راهی داماش شد تا با درخشش در این تیم، نظرها را معطوف توانایی خود کند و راهی تهران شود. او از سال 87 وارد پرسپولیس شد و تا سال 92 در این تیم ماند که کارنامه خوبی را نیز بر جای گذاشت. وی در این سال ها 149 بازی برای سرخ ها انجام داد و 26 گل به ثمر رساند.
او فصل بعد را به صورت قرضی به نفت تهران رفت تا در 12 بازی 3 گل بزند. در انتهای این فصل نیز بار دیگر به تیم محبوبش بازگشت تا بازوبند کاپیتانی را بر دست خود ببیند. البته، نوروزی در سال های 88 تا 90 نیز 9 بازی برای تیم ملی انجام داد.

* برانکو در شوک: نمی‌توانم چیزی بگویم!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که از شنیدن خبر درگذشت کاپیتان تیمش شوکه شده بود به سختی دراین‌باره اظهار نظر کرد.

برانکو ایوانکوویچ پس از درگذشت ناگهانی هادی نوروزی گفت: برای خانواده نوروزی آرزوی صبر دارم. ما یک ورزشکارجوان، ممتاز ، خوش اخلاق و متعصب را از دست دادیم.من واقعاً نمی توانم در این باره حرفی بزنم.

وی افزود: برای خانواده نوروزی صبر آرزو می کنم. امیدوارم روح او در شادی و آرامش باشد .به طور حتم نوروزی تا ابد در کنار پرسپولیس خواهد ماند و جاودانه خواهد بود.
پروین: هادی پسر شایسته‌ای بود
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به خانواده نوروزی تسلیت می‌گویم چرا که آنها یک پسر شایسته را از دست دادند.
علی پروین درباره درگذشت هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: واقعا از شنیدن خبر درگذشت نوروزی شوکه شدم و باورم نمی‌شود که این بازیکن دیگر در بین ما نیست.

وی ادامه داد: نوروزی بچه بسیار خوبی بود و واقعا کسی از او بدی ندید. هنوز هم نمی‌توانم این مسئله را باور کنم و فقط از خداوند برای نوروزی طلب مغفرت می‌کنم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: امیدوارم خداوند به خانواده او صبر بدهد چرا که یک پسر شایسته را از دست دادند.

زمان وداع آخر کاپیتان نوروزی با ورزشگاه آزادی

مراسم تشییع پیکر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس فردا در ساعت 8 و 30 دقیقه صبح در ورزشگاه آزادی و با حضور مربیان، بازیکنان، پیشکسوتان و هواداران تیم فوتبال پرسپولیس برگزار خواهد شد.

پس از مراسم تشییع پیکر مرحوم نوروزی جسد کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس برای خاکسپاری عازم شهرستان بابل که زادگاه مرحوم نوروزی بود منتقل می‌شود.واکنش کی‌روش به درگذشت نوروزی

کارلوس کی‌روش پیش از آغاز تمرین تیم، با اشاره به درگذشت هادی نوروزی برای بازیکنان صحبت کرد.

کی‌روش گفت: آقایان! امروز روز ناراحت کننده‌ای برای همه ماست.روز بسیار غمگین و جانگدازی برای تک تک ماست. یک دوست، یک برادر و یک هم تیمی خوبمان را از دست دادیم. از شما می‌خواهم به احترام هادی بایستید و یک دقیقه سکوت کنید و برای آمرزش او دعا کنید. از خداوند بزرگ عاجزانه درخواست می‌کنیم که این دوست عزیز، این پسر گل، این برادر عزیز و این پدر مهربان را مورد رحمت و مغفرت خودش قرار بدهد.

جلسه فوری پرسپولیسی‌ها برای درگذشت نوروزی
جلسه اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در غیاب حسین عبدی و محمدرضا زادمهر که در خارج از ایران حضور دارند امروز در باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

در این جلسه علی اکبر طاهری، حسین گرشاسبی و جعفر کاشانی سه عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به همراه برانکو ایوانکوویچ سرمربی و محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در این جلسه اضطراری حضور دارند.

همچنین پیشکسوتانی نظیر حسین کلانی، محمد پنجعلی، نبی‌الله باقری‌ها و ... با حضور در باشگاه پرسپولیس یاد و خاطره هادی نوروزی، کاپیتان فقید این تیم را گرامی داشتند. همچنین تعدادی از هواداران پرسپولیس هم مقابل ساختمان این باشگاه حضور دارند.
بزرگترین شوک زندگی برانکو
برانکو ایوانکوویچ در مورد درگذشت هادی نوروزی گفت: به خانواده نوروزی تسلیت می‌گویم این اتفاق یک شوک عظیم برای ما و هواداران بود. نورورزی لحظات زیبایی به هواداران هدیه کرده بود. پیدا کردن کلمه در مورد هادی و این تراژدی که اتفاق افتاد سخت است. در زندگی‌ام چنین شوکی را تجربه نکرده بودم.

وی افزود: کار ساده نیست و همه باید مسئولیت‌مان را بپذیریم. به خاطر هادی و خانواده‌اش باید مسئولیت‌مان را بپذیریم و کار را پیش ببریم./110