تبلیغات
ســـــوت پــــایـــان 88 - پرسپولیس را قهرمان می کنم بعد سرمربی تیم ملی کشورم می شوم

پرسپولیس را قهرمان می کنم بعد سرمربی تیم ملی کشورم می شوم

برانکو؛
 
سرمربی پرسپولیس گفت: «هنوز هیچ حرفی به صورت رسمی بین من و فدراسیون فوتبال کرواسی رد و بدل نشده و تصور می‌کنم در نهایت گزینه دیگری سرمربی شود.» در حالی که رسانه‌های کرواسی مدعی شده‌اند داور شوکر از میان گزینه‌های هدایت تیم ملی کرواسی روی نام 3 نفر به جمع‌بندی رسیده و گفته از میان برانکو، آنته کاچیچ و نناد بلیکا یک نفر را به عنوان سرمربی انتخاب می‌کند، برانکو گفت: «هنوز هیچ تماسی از فدراسیون کرواسی با من گرفته نشده است.»

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: «من طی همین چند سال اخیر سه بار در یک‌قدمی تیم ملی کرواسی بودم. یک بار قبل از انتخاب استیماچ که خودم قبول نکردم و سرمربی دیناموزاگرب شدم و بار دیگر زمانی بود که من در باشگاه دینامو کار می‌کردم و تحت قرارداد این باشگاه بودم که فدراسیون دنبال سرمربی بود و طبیعی بود من نتوانم به خاطر قراردادم با آنها کار کنم.»

وی افزود: «یک بار هم سال‌ها پیش وقتی خارج از کرواسی کار می‌کردم، اسم من مطرح شد ولی در حد حرف ماند. الان هم هنوز هیچ حرفی به صورت رسمی بین ما رد و بدل نشده و تصور می‌کنم در نهایت گزینه دیگری سرمربی شود.»

برانکو حرف‌هایی می‌زند و تأکید می‌کند اینها نوشتنی نیست. از شایعه روابط مدیرعامل دیناموزاگرب و نفوذ او که دوست دارد یک مربی خاص که در حیاط خلوت تیم او فعال است، سرمربی کرواسی باشد.

برانکو ادامه داد: «من رابطه خوبی با داور شوکر دارم، ما با هم دوست هستیم و بالاخره یک روز با هم کار می‌کنیم اما فعلاً سرمربی پرسپولیس هستم. الان می‌خواهم پرسپولیس را قهرمان کنم و بعد حتماً سرمربی تیم ملی کشورم می‌شوم.»

وی در پایان خاظرنشان کرد: «کرواسی کشورم است و من هرگز نمی‌توانم به وطن خودم پشت کنم اما الان می‌خواهم پرسپولیس را قهرمان ایران کنم.»

آندره پانادیچ، دستیار برانکو هم در این خصوص گفت: «فکر می‌کنم در حال حاضر برانکو بهترین انتخاب برای تیم ملی کرواسی باشد اما در کشور من هموطنانم در یک لحظه تصمیم می‌گیرند و شاید تصمیم‌شان برای همه غافلگیرکننده باشد.»