تبلیغات
ســـــوت پــــایـــان 88 - درخواست پول از مردم برای کمک به "باشگاه پرسپولیس"!

درخواست پول از مردم برای کمک به "باشگاه پرسپولیس"!

 
طاهری با اعلام شماره حساب در سایت باشگاه پرسپولیس از هواداران این تیم خواسته تا به این تیم کمک کنند تا از جذب اسپانسر بی نیاز شوند
سوالی که اینجا پیش می‌آید این است که حسین هدایتی و دوستانش که ادعای هواداری پرسپولیس را دارند به این تیم کمک خواهند کرد؟
درست که اصل این کار اشتباه است و طاهری و دیگر مدیران پرسپولیس نباید چنین درخواستی از هواداران می‌داشتند اما باز هم هواداران واقعی بدون چشم داشتی به تیم کمک خواهند کرد و در حد توان‌شان به این تیم کمک می‌کنند، درست مانند هواداران استقلال که اگر شماره حسابی اعلام شود، با جان و دل برای کمک به تیم محبوب‌شان اقدام می‌کنند، اما افرادی که برای سهم‌خواهی کمک می‌کردند هم حالا بدون ادعا جلو می‌آیند؟

سه حالت کلی در این ماجرا وجود دارد؛ اول، کمک کردن در سکوت و آرزوی به کار آمدن این پول برای بهتر شدن اوضاع تیم، همان طور که هواداران کمک می‌کنند.

دوم، کمک کردن و انتشار فیش واریزی در اینستاگرام برای اینکه همه بدانند این ما بودیم که دست تیم را گرفتیم و با این حال، باز هم تیم را به ما ندادند!

و مورد آخر، کمک نکردن و کنار کشیدن به هر دلیلی. خواه نداشتن و خواه برای اینکه تصور می‌کنید این کمک زیاد به چشم مردم نمی‌آید و جای دیگری هزینه می‌کنیم که بهتر دیده شود.

خیلی از هواداران هم هستند که با وجود دلسوزی برای تیم، دست‌شان خالی است و توانایی کمک به تیم را ندارند، یا دارند اما جای دیگر، به نیازمندان واقعی کمک می‌کنند. قطعا دادن پول به برخی ستاره‌های فوتبال، در حالی که نیازمندی واقعی را می شناسید اصلا روا نیست و همان بهتر که این پول‌ها در جایی که واقعا نیازمندی وجود دارد هزینه شود.

در پایان تصمیم با هواداران است، قطعا اجباری برای کسی وجود ندارد. هر کسی خواست کمک می‌کند و هر کسی هم که نخواست، طور دیگری از تیم حمایت می‌کند./بانک ورزش/110